החזון שלנו
אלון עזורי
רונן עזורי
אחים עזורי - כללי
שותפים לפרוייקט
רונן עזורי, מנכ''ל - שמירה וכיבוד של ערכי איכות הסביבה.

"אחרי שירות צבאי ולימודים אקדמיים, צללתי ללא שהות לתוך תחום הנדל"ן שריתק אותי מאז ומתמיד. דרך עבודה, מלמטה, עשיתי דרכי במעלה הסולם בחברה המשפחתית. ראשית בבנייה למגורים, בתים בודדים ואז שכונות, למדתי לאהוב ולשכלל את כישוריי בפתרונות ביצועיים לבעיות ואתגרים הצצים בשטח. פרויקט נדל"ן, בין אם זו הרחבת מעטפת "קטנה" או מגדל משרדים הוא אתגר שמתפתח ומשתנה מיום ליום. החשיבה והמיקוד חייבים להיות מופנים קדימה, לקומה הנוספת, לאתגר שמצפה מעבר לפינה. בשלב הבא התקדמתי לעמדת ניהול והובלה בחברה ששמרה על שמה ("אחים עזורי") והמשכתי את חזון המייסדים ביתר שאת. החוזקות המובנות שלי כאיש ביצוע וניהול משתלבות עם היכולות הפיננסיות והשיווקיות של רונן למארג יציב ומבוסס שיש בו הרבה תנופה. אנחנו מצליחים להיות ארגון שמביט קדימה, מוביל מגמות חדשות ומייצר חשיבה מקורית בענף שנהוג לראות בו תחום שמרני. החזון שלנו הוא ליצור פרוייקטים עם משמעות וייחוד. זה אומר גם שהדגש מבחינתנו הוא על איכות ולאו דווקא על כמות או גודל, אבל האמת היא שמעולם לא היה חשוב לנו להיות הכי גדולים, רק הכי טובים".

"אם ישנו מסלול מסורתי דרכו מגיעים רוב האנשים לקריירה בתחום הנדל"ן, אני כנראה מייצג את ההיפך הגמור מאותו רוב. דרך לימודי היסטוריה של האמנות בפריז, לימודי ראיית חשבון ופיננסים בה התמחיתי באנגליה וכלה בתחומי משיכה ועיסוקים כגון בוטניקה ותכנון גינות, כשמעל המארג הלא-שגרתי הזה תפיסת עולם חובקת שמכירה בחשיבות האקולוגיה, הקיימות ואורח חיים ירוק. את הפסיפס הזה הבאתי עימי לתוך החברה המשפחתית ואני שמח לומר שחברת אחים עזורי מבטאת היום נאמנה את החיבור הייחודי הזה בינינו, עם אותו DNA מזוהה ולא-שבלוני שיש בו עושר של ערכים מוספים. ברמת הניהול השוטפת אני עוסק יותר בפיננסים ובשיווק, אבל נכון יותר יהיה לומר שיש כאן סוג של אלכימיה מרתקת בין אלון וביני שהתוצאות שלה ניכרות בפרויקטים שמקימה החברה. בעיניי אקו-טאוור הוא הביטוי העילאי לתפיסת העולם המקורית שלנו. יכולנו ללכת בתלם ולהקים עוד ועוד מטראז' של נדל"ן עסקי/מסחרי חסר ייחוד ובשורה אבל בחרנו להיות חלוצים, להרים את היסודות של מה שבעינינו הוא העתיד, כדי להותיר חותם. עבורנו אקו-טאוור הוא הגשמה של חזון ונדל"ן - הוא הרבה מעבר לעסק".
מזה ששה עשורים, אנו מתכננים ומקימים פרוייקטים למגורים, משרדים ומסחר המהווים בית לאלפי דיירים ולחברות מהצמרת העולמית והישראלית (ביניהן HP, מרצדס, יגואר, הארלי דייוידסון, מגדל ביטוח, איילון,מטריקס, ג'ון ברייס, בנק דיסקונט ועוד):

  • "בנק דיסקונט" - משרדים וסניף בנק דיסקונט (רח' יהודה הלוי, ת"א)
  • "בית איילון" - משרדי חברת הביטוח איילון (דרך מנחם בגין, ת"א)
  • "הרצליה הירוקה" - שכונת מגורים שלמה (100 יח"ד) כולל פיתוח סביבתי ומסחרי במערב הרצליה.
  • "המסגר 52(א)" - בניין משרדים ותצוגה ברחוב המסגר תל אביב.
  • "בית היצירה" - בניין משרדים , המאכלס את חברת הביטוח מגדל בקרית אריה פ"ת.
  • "המסגר 54" - בניין משרדים ותצוגה ברחוב המסגר תל אביב.
  • "בית השחר" - בניין משרדים המאכלס את חברת HP, PM וחברת הביטוח מגדל בקרית אריה פ"ת. 
  • בניין מגורים בגבעתיים - רח' רחל 3 (12 דירות, 2,000 מ"ר).
  • "פרלוק 11" – בניין מגורים יוקרתי ברמת אביב החדשה – 12 דירות)
  • ECO TOWER - מגדל המשרדים האקולוגי הראשון בתל אביב

שותפים לפרוייקט


נקרה החזקות:
אלי ודודי עזורי - משקיעים בפרויקטים למגורים ומשרדים.

אדריכלים: משרד OKA בראשות אורית וילנברג-גלעדי וקרן ידווב
שרותי הנדסה: יעקב גוטמן

מנהל הפרויקט: דוד רז

יעוץ סביבתי: Guy Battle/Battle McCarthy Consulting Engineers & Landscape Architects

המהנדס עמוס חלפון | האדריכל יקיר למדן מחברת AES לבנייה ירוקה | האמן האקולוגי אדריכל אורי דה בר